Ο Πρόεδρος της ΟΑΕ, κος Μιχάλης Μούσιος και ο Ταμίας, κος Αχιλλέας Κωτούζας, πραγματοποίησαν επίσκεψη σήμερα στο Παλαμά Καρδίτσας, όπου μαζί με την εταιρεία ΖΥΜΕΣ ΛΕΣΑΦΡ παρέδωσαν στο Δήμο νερά και κρουασάν. Στη συνέχεια επισκέφτηκαν τα αρτοποιεία που επλήγησαν από τη θεομηνία και σε συζήτηση που είχαν με τους συναδέλφους ενημερώθηκαν οτι δεν έχουν καταφέρει ακόμα να λειτουργήσουν τα καταστήματα τους λόγω των εκτεταμένων ζημιών. Η ΟΑΕ θα σταθεί αρωγός και θα βοηθήσει με κάθε τρόπο όλους τους συναδέλφους που υπέστησαν ζημιές.
ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ
Αγαπητοί συνάδελφοι, Αθήνα, 01.07.2024 Από 1 Ιανουαρίου 2024 εντάσσονται, υποχρεωτικά, στο σύστημα της ψηφιακής κάρτας εργασίας, οι επιχειρήσεις...