Επιστολή με την οποία υπενθυμίζεται ο έγκαιρος προγραμματισμός των αρχαιρεσιών και η πραγματοποίησή τους πριν τη λήξη της θητείας των διοικητικών οργάνων, αποστέλουν στα μέλη του ΔΣ των σωματείων-μελών της ΟΑΕ, ο Πρόεδρος, κ. Μιχάλης Μούσιος και ο Γεν. Γραμματέας, κ. Κώστας Κεβρεκίδης.
ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ
Αγαπητοί συνάδελφοι, Αθήνα, 01.07.2024 Από 1 Ιανουαρίου 2024 εντάσσονται, υποχρεωτικά, στο σύστημα της ψηφιακής κάρτας εργασίας, οι επιχειρήσεις...