![Ελληνική Συμμετοχή στην «Γιορτή του ψωμιού» 2017 στο Παρίσι με την υποστήριξη της Ομοσπονδίας Αρτοποιών Ελλάδος](https://oae.gr/wp-content/uploads/2020/04/thumbnail-image.png)
![Ελληνική Συμμετοχή στην «Γιορτή του ψωμιού» 2017 στο Παρίσι με την υποστήριξη της Ομοσπονδίας Αρτοποιών Ελλάδος](https://oae.gr/wp-content/uploads/2020/04/thumbnail-image.png)
![Ελληνική Συμμετοχή στην «Γιορτή του ψωμιού» 2017 στο Παρίσι με την υποστήριξη της Ομοσπονδίας Αρτοποιών Ελλάδος](https://oae.gr/wp-content/uploads/2020/04/thumbnail-image.png)
Ελληνική Συμμετοχή στην «Γιορτή του ψωμιού» 2017 στο Παρίσι με την υποστήριξη της Ομοσπονδίας Αρτοποιών Ελλάδος
ΘΕΜΑ: Ελληνική συμμετχή στην “Γιορτή του ψωμιού” 2017 στο Παρίσι Πραγματοποιήθηκε στο Παρίσι από 13 έως και 22 τρέχοντος μηνός η μεγάλη γιορτή της γαλλικής αρτοποιίας ‘Fote du Pain” την οποία εγκαινίασε η Δήμαρχος του Παρισίου. Στην εφετινή...![Ελληνική Συμμετοχή στην «Γιορτή του ψωμιού» 2017 στο Παρίσι με την υποστήριξη της Ομοσπονδίας Αρτοποιών Ελλάδος](https://oae.gr/wp-content/uploads/2020/04/thumbnail-image.png)
Ευνοϊκότεροι όροι συνεργασίας με την ΕΤΕ
Αγαπητοί συνάδελφοι, Σύμφωνα με την τελευταία Υ.Α. που υπεγράφη τον Απρίλιο, είναι πλέον υποχρεωτική η εγκατάσταση μηχανημάτων ροs στα καταστήματά μας. Σας επισυνάπτουμε με την παρούσα την καινούρια προσφορά της Εθνικής Τράπεζας, προκειμένου να κινηθείτε προτού...![Ελληνική Συμμετοχή στην «Γιορτή του ψωμιού» 2017 στο Παρίσι με την υποστήριξη της Ομοσπονδίας Αρτοποιών Ελλάδος](https://oae.gr/wp-content/uploads/2020/04/thumbnail-image.png)
Πρόσφατα σχόλια