![10.000 κομμάτια βασιλόπιτας από το Σ. Αρτοποιών Βόλου & Περιχώρων “Η ΔΗΜΗΤΡΑ”](https://oae.gr/wp-content/uploads/2019/02/kopi_pitas.png)
![10.000 κομμάτια βασιλόπιτας από το Σ. Αρτοποιών Βόλου & Περιχώρων “Η ΔΗΜΗΤΡΑ”](https://oae.gr/wp-content/uploads/2019/02/kopi_pitas.png)
![Διαιτητική απόφαση του ΟΜΕΔ που αφορά στους όρους αμοιβής και εργασίας των εργαζομένων σε Αρτοποιεία](https://oae.gr/wp-content/uploads/2020/04/thumbnail-image.png)
Διαιτητική απόφαση του ΟΜΕΔ που αφορά στους όρους αμοιβής και εργασίας των εργαζομένων σε Αρτοποιεία
Επισυνάπτουμε την υπ’αριθμ. 10/2018 Διαιτητική απόφαση του ΟΜΕΔ που αφορά στους όρους αμοιβής και εργασίας των εργαζομένων στα Αρτοποιεία όλης της χώρας. Σημειώνουμε ότι: Στις διατάξεις της απόφασης υπάγονται οι εργαζόμενοι των ειδικοτήτων που αναφέρονται...![Ημερίδα με θέμα “Τεχνικές αρτοποίησης”](https://oae.gr/wp-content/uploads/2019/02/imerida.png)
Ημερίδα με θέμα “Τεχνικές αρτοποίησης”
Πλήθος επαγγελματιών βιοτεχνών αρτοποιών παρακολούθησε την ημερίδα, με θέμα Προζύμια – Τεχνικές Αρτοποίησης – Διατροφικές Τάσεις, που έλαβε χώρα την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου, στο Ξενοδοχείο Porto Rio. Η εκδήλωση ξεκίνησε με χαιρετισμό του αντιπροέδρου του Επιμελητηρίου...![Τα ετήσια ημερολόγιά τους εξέδωσαν η Συντεχνία Αρτοποιών Ν. Κιλκίς “Ο Προφήτης Ηλίας” & το ΣΑΝΠ](https://oae.gr/wp-content/uploads/2019/01/imerologia.png)
Τα ετήσια ημερολόγιά τους εξέδωσαν η Συντεχνία Αρτοποιών Ν. Κιλκίς “Ο Προφήτης Ηλίας” & το ΣΑΝΠ
Το ετήσιο ημερολόγιό της παρουσίασε η Συντεχνία Αρτοποιών Ν. Κιλκίς «Ο Προφήτης Ηλίας». Η Συντεχνία ευχαριστεί θερμά τους συνεργάτες και προμηθευτές της, που με τις χορηγίες τους μπόρεσε να εκδώσει το ημερήσιο ημερολόγιο του 2019: ΑΦΟΙ Γ.ΛΑΛΙΩΤΗ , ΡΟΥΜΕΛ ΝΟΥΣΙΟΣ...![Διαιτητική απόφαση του ΟΜΕΔ που αφορά στους όρους αμοιβής και εργασίας των εργαζομένων σε Αρτοποιεία](https://oae.gr/wp-content/uploads/2020/04/thumbnail-image.png)
Πρόσφατα σχόλια